Kurallar

HİLE/MAKRO/MOD KULLANIMI 
TurkMCPE Network olarak en çok önem verdiğimiz kuraldır, affı olmamakla birlikte aynı IP üzerindeki bütün hesaplar uzaklaştırılacaktır.
Sunucumuzda Oyuna ek müdahale edebilecek mod veya hile kullanımı yasaktır. Hesabın akıbeti, hile kullanılması durumunda süresiz uzaklaştırma ile sonuçlanacaktır.
Ayrıca Makro veya Jitter ile 10 CPS ve üzerine çıkmak yasaktır, cezası ilk olarak 1 hafta uzaklaştırmadır. Bu durumu tekrarlaması halinde sınırsız olarak uzaklaştırılacaktır.
Buna aşağıdakiler dahildir;
• Diğer oyunculara haksız avantaj sağlayan mod kullanımları.


BUG KULLANIMI 
Sunucumuzda bulunan herhangi bir açıktan yararlanıldığı tespit edilmesi durumunda süresiz uzaklaştırma ile sonuçlanacaktır. 


DOLANDIRICILIK & TUZAK 

Oyun içi başka oyuncuları kandırmak ve söz verip tutmamak suçtur, cezası sunucudaki tüm hesaplarının uzaklaştırmasıdır. Buna ek olarak dolandırılan kişiye eşyası geri verilmez.

Buna aşağıdakiler dahildir; 

• Açık arttırma ile eşya satmak. 

• Şans oyunu oynatmak. 

•  İllegal klan gücü(pw) kasmak. 

- İllegal bir şekilde PW kasan hesap/hesaplar uyarı amaçlı 7 gün uzaklaştırılır ve klandan 1000 PW silinir. Aynı hatanın tekrarında hesap/hesaplar sınırsız uzaklaştırılıp, klan tamamen silinir. 

Not: Yapacağınız takas işlemlerinde takas eklentisini kullanmazsanız herhangi bir işlem yapılmayacaktır. 


HESAP GÜVENLİĞİ 

Hesap güvenliği oyuncunun kendisine aittir. Herhangi bir şekilde şifre paylaşımı (Oyun içi veya dışı) Hesabın çalınma riskini arttıracaktır. Bu ve bunun gibi olaylarda yönetim sorumlu tutulamaz, bundan dolayı hesabınızın şifresini kimseyle paylaşmayın ve farklı sunucularda kullanmayın. Lütfen şifrenizin güvende olduğundan ve hiç kimseye vermediğinizden emin olun. 

Buna ek olarak; 

 • Site üzerinden açılan iki faktörlü koruma kodu unutulması durumunda bir daha siteden hesabınıza erişim sağlayamazsınız. 


YETKİLİ EKİBE SAYGI 

Tüm platformlarda yetkili ekibe karşı saygılı olun, Saygısızlık yapmanız küfüre bağlı olarak süresiz engellenme veya susturulmaya sebep olacaktır. Ayrıca yetkili kişileri rahatsız etmek, oyalamak, veya bir konu hakkında yalan söylemek yasaktır, cezası (1s-2g) susturulmadır. 


TÜM KULLANICILARA SAYGI 

Oyun içi veya Discord ortamında insanlara karşı saygılı olun, internet ortamında olmanız istediğiniz gibi davranabileceğiniz anlamına gelmez. Saygısızlık yapan kullanıcılar küfüre bağlı olarak engellenecek veya susturulacaktır. 

Argo/Hakaret: Maksimum 6 saat susturulma. 

Küfür: Maksimum 2-3 gün susturulma. 

Ağır Küfür: Sınırsız susturulma/uzaklaştırma.
Üstteki maddeye ek olarak; 

• Dil, din, ırk, cinsiyetçilik, yaşlılık, özürlülük gibi küstahça bir dil kullanımına izin verilmeyecektir.  

• Siyaset yapmanın cezası süresiz uzaklaştırmadır. 

NOT: Özel mesajlaşmalar (Özel Mesaj ve Klan Sohbet), mail ve biyografi bunlara dahildir. 


DESTEK SİSTEMİ 

Destek sistemini kötüye kullanan, aynı talebi üst üste atan, veya atılması için başkalarını örgütleyen kullanıcılar hakkında süresiz hesap ve talep atma engeli uygulanır. Destek sisteminde talep yollarken sahte veya üzerinde oynanmış, değiştirilmiş ve kasıtlı kanıt yollayan kullanıcılar hakkında aynı IP adresi ile giren tüm hesaplara süresiz uzaklaştırma uygulanır. 


OYUN İÇİ & DİSCORD VEYA BAŞKA PLATFORMDA GERÇEK SATIŞ 

Oyun içinde hesap veya buna benzer satışların yapımı veya satışa teşvik gerçek para ile yasaktır, cezası tüm hesaplarının süresiz uzaklaştırmasıdır. 


UZAKLAŞTIRILAN HESAPLAR HAKKINDA 

Aynı hesapla üst üste 5 kere uzaklaştırılmanız durumunda 5. uzaklaştırma süresiz olur. 


REKLAM 

Herhangi bir sunucu IP adresi, ismi vermek yasaktır. Cezası sınırsız uzaklaştırmadır.

***TurkMCPE Network Kullanıcı Sözleşmesi***

TurkMCPE Kayıt Sözleşmesi

Web sitemiz ve sunucumuz üzerinden kayıt olan ve şu anda kayıtlı olan herkes aşağıdaki maddeleri kabul etmiş sayılaraktır. 

KULLANICI KAYITLARI

1.1 TurkMCPE'ye kayıt olan bütün kullanıcıların şifreleri

MD5 özel şifreleme metoduyla şifrelenmektedir. Bu şifrelere sizden başka kimse erişemez.

1.2 Kayıt olurken girdiğiniz E-Posta hesabınız hesap güvenliği açısından size yardım sağlayacaktır.

13 Şifrelerinizi başka kullanıcılarla paylaşması durumunda hesabının güvenliğini riske attığını kabul etmiş sayılır.

1.4TurkMCPE'ye kayıt olan her E-Posta bilgilerini doğru vermek zorundadır. Aksi halde bu Sözleşme ihlal edilmiş sayılacak ve Kullanır' bilgilendirilmeksizin hesap kapatılabilerektir.

1.5 Kullanır', site ve üçüncü taraf sitelerdeki şifre ve hesap güvenliğinden kendisi sorumludur. Aksi halde oluşacak veri kayıplarından ve güvenlik ihlallerinden veya donanım ve cihazların zarar görmesinden TurkMCPE sorumlu tutulamaz.

M ÜLKİYET HAKLARI

2.1 Sitede yer alan bilgiler hiçbir şekilde çoğaltılamaz, yayınlanamaz,

kopyalanamaz, sunulamaz ve/veya aktarılamaz. Sitenin bütünü veya bir kısmı diğer bir internet sitesinde izinsiz olarak kullanılamaz.

SÖZLEŞM EDE YAPILACAK DEĞİŞİKLİKLER

3.1 TurkMCPE, dilediği zaman sitede sunulan hizmetleri ve işbu sözleşme şartlarını kısmen veya tamamen değiştirebilir. Değişiklikler sitede yayınlandığı tarihten itibaren geçerli olacaktır. Değişiklikleri takip etmek Kullanıdnın sorumluluğundadır.

Kullanır', sunulan hizmetlerden yararlanmaya devam etmekle bu değişiklikleri de kabul etmiş sayılır.

KREDİ YÜKLEME

4.1 Siteye atılan her para kredi olarak sayılmaktadır. Kullanıcının gönderdiği bütün para/paralar kredi olarak geçmektedir.

4.2 Kullanıcı para gönderdiği zaman bu paranın iadesi olmayacaktır.

43 Kullanıcnın para atarken kullandığı bilgiler tamamen saklıdır.

4.4 Kullanım hesabındaki kredilere gerektiği zaman yetkililer tarafından el koyulabilir.

TurkMCPE Network Hesabınızı Düzenleme, Silme, Yasaklama Hakkına Sahiptir.